Březen 2009

Mötley Crüe míří do Prahy

23. března 2009 v 9:40 | Mr. Plech |  Novinky ze světa hudby
Ano je to tak 17. června se v naší rodné vlasti objeví jedna z nejslavnějších rockových kapel. MÖTLEY CRÜE. To je sakra pojem. Jedni ze zakladatelů šílenýho stylu zvaného "Glam Rock" se tu staví se svou zatím poslední deskou "Saints Of Los Angeles", která je vůbec první řadovka po reunionu kapely v roce 2005. Ve stejné sestavě jako v osmdesátých letech se teda na nás rozjede bláznivý kolos v čele s charismatickým baskytaristou Nikki Sixxem. Doufám že se toho průseru už nemůžete dočkat...
Přikládám nejvetší hit téhle čtverky k pomilování "Shout At The Devil".

Spolupráce Static-X a frontmana Megadeth

23. března 2009 v 9:19 | Mr. Plech |  Novinky ze světa hudby
Static-X 17. března vydali svou v pořadí 7. desku s názvem "Cult Of Static". Což není jediná věc, která je na této kapele v poslední době zajímavá. V jedné skladbě totiž Staticům přišel na pomoc se svým brutálním sólem frontman kapely Megadeth, Dave Mustaine. Jedná se o úvodní skladbu z právě vydané jedenácti songové fošny s názvem "Lunatic". Tenhle song ste mohli slyšet už na soundtracku k filmu Punisher : WarZone, ovšem bez avizovaného sóla, které bylo Davem nahráno o něco později a můžete ho tak slyšet jen na desce "Cult Of Static".
Novou desku Static-X sem ještě neměl možnost slyšet, takže vás ještě nebudu otravovat svým rozborem této placky. Jen sem hodím zmiňovanou skladbu "Lunatic", jak už sem psal: JEŠTĚ BEZ SÓLA !!